Cennik


 


home_detailing2_slider_bghome_detailing2_slider_bg

Detailing nadwozia

  NAZWA USŁUGI CZAS CENA
Polerowanie lakieru (usunięcie do 50% rys)  1 dzień od 500 zł

Pełna korekta lakieru (usunięcie do 75% rys)

3-5 dni od 1500 zł
Renowacja lakieru-usunięcie do 95% rys 5-7 dni Wycena indywidualna
Polerowanie lamp i reflektorów 2-4h od 150 zł/komplet
Polerowanie chromów 1 dzień Wycena indywidualna

Detailing wnętrza

  NAZWA USŁUGI CZAS CENA
Detailing wnętrza 1-2 dni od 200 zł

Czyszczenie tapicerki skórzanej

1-2 dni od 200 zł
Pranie wszystkich tkanin (fotele, podłoga, bagażnik) 1-2 dni od 350 zł
Pranie foteli i kanapy 1-2 dni od 250 zł
Renowacja tapicerki skórzanej 1-2 dni Wycena indywidualna

Zabezpieczenie nadwozia

  NAZWA USŁUGI CZAS CENA
Roczna ochrona powłoką ceramiczną 3-5 dni od 1000 zł

2-letnia ochrona powłoką ceramiczną

3-5 dni od 1500 zł
5-letnia ochrona powłoką ceramiczną 3-5 dni od 2000 zł
Aplikacja wosku twardego na lakier 1 dzień od 200 zł
Aplikacja powłok ceramicznych na felgach 1 dzień od 500 zł /komplet
Aplikacja powłoki hydrofobowej na szybach i lusterkach 1 dzień od 200 zł

Pielęgnacja cabrio

  NAZWA USŁUGI CZAS CENA
Czyszczenie + impregnacja dachu 1-2 dni 300 - 400 zł

Dlaczego warto wybrać nasz serwis dla swojego samochodu?

  1. Nie jest to linia produkcyjna w Azji i nad autem pracuje tylko jedna osoba (Ja). I to ze mną omawiacie wszystko i ja ponoszę odpowiedzialność za wasze uśmiechy. Nikt inny nie jeździ autem/innym pojazdem, a nawet do niego nie wsiada. Spokój niczym przy tworzeniu PAGANI.
  2. Odwiedzając nasz profil/garaż od samego początku widzicie hasło "GARAŻ W STYLU RETRO". Elementy z epoki występują, auta też, ale przede wszystkim chodzi o że tak powiem "retro podejście do człowieka" Nie nazwę go klientem bo takie podejście jest wszędzie ale nie tutaj. Odwiedza nas człowiek, który chce skorzystać z usług lub poradzić się. Przyjmujemy go jak dobrego znajomego który wpadł pogadać o swoim aucie które dla niektórych nie jest warte inwestycji a dla tej osoby to część majątku i dorobku o które chce zadbać żeby patrzeć z radością na nie każdego dnia. I właśnie to ludzkie podejście a nie przeliczanie każdej osoby w kalendarzu na $ jest według mnie wyróżnikiem.
  3. Cennik - często firmy rzucają sztywne ceny "korekta i ceramika $$$" - Oldtimer Detailing dostosowuje je do konkretnej osoby i tego czego rzeczywiście potrzebuje dana osoba bo cennik nie powinien być jakimś kodeksem do którego się stosujemy w każdym przypadku.
  4. Jak pokazuje zdjęcie każde auto wzbudza moje zainteresowanie i lubię się dokształcić przy pracy z nim, ale nie uczę się pracy na nim. Osobiście w swoim życiu przerobiłem u pracodawców taka ilość aut zarówno prywatnych jak i "pod handel", że czas na naukę lakierów dawno za mną, więc jeśli ktoś zostawia auto może mieć spokój, że nikt nie będzie się uczył pracy z jego lakierem.
  5. I na koniec - tak kocham oldtimery za ich szczegółowość której brakuje nowym pojazdom różnych klas, zapach wnętrza jak i zapach mieszanki który unosi się jeszcze po ich zabraniu. Kochamy je ponad "lajki" i opinie których gdyby zliczyć osoby to bardzo wielu brakuje ponieważ spora część osób nie ma nawet Facebooka(szczęściarze) a ich uśmiech na żywo robi więcej niż "lajki" pod postem.