O nas


 

Oldtimer Detailing


Oldtimer Detailing to projekt który zrodził się z pasji do motoryzacji zarówno tej leciwej jak i nowej. Nie da się ukryć, że to także miejsce w którym zapach motoryzacji miesza się z zapachem aromatycznej kawy. Zajmujemy się wszystkimi pojazdami jednak nie da się ukryć, że szczególne miejsce w naszym sercu, wspomnieniach i życiu stanowią Oldtimery. Blask pięknych aut zawsze powodował blask w moim oku. 7 lat temu postanowiłem zrobić wszystko żeby być w tym miejscu i przekazywać ten blask w oku klientom podczas odbioru swojego pojazdu. Dla wielu osób to nie tylko przedmiot do codziennego przemieszczania, ale część osobowości cechująca daną osobę.

 Auta, motocykle i inne pojazdy które są poddawane detailingowi nie da się ukryć to także nagroda za ciężką pracę którą każdy z nas bez względu na branżę i stanowisko wykonuje. Warto zadbać o swoje dobra żeby cieszyły oko zarówno dłużej jak i niczym pierwszego dnia. Nie traktujemy nikogo jak klienta tylko jak osobę która przychodzi z prośbą o pomoc i rozmowę w temacie detailingu który wszak jest bardzo obszernym wątkiem.

Jeśli jesteś osobą która szuka porady w dziedzinie pielęgnacji pojazdu lub chce się zdać na nasze doświadczenie zapraszam na chwilę rozmowy przy kawie. Pieniądze są rzeczą nabytą ale czas który zyskują Państwo zdając się na nas jest bezcenny. Znajdujemy się w samym centrum Łodzi – mieście kamienic. Można od nas udać się na spacer najdłuższym deptakiem Europy jakim jest ulica Piotrkowska.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis dla swojego samochodu?

  1. Nie jest to linia produkcyjna w Azji i nad autem pracuje tylko jedna osoba (Ja). I to ze mną omawiacie wszystko i ja ponoszę odpowiedzialność za wasze uśmiechy. Nikt inny nie jeździ autem/innym pojazdem, a nawet do niego nie wsiada. Spokój niczym przy tworzeniu PAGANI.
  2. Odwiedzając nasz profil/garaż od samego początku widzicie hasło "GARAŻ W STYLU RETRO". Elementy z epoki występują, auta też, ale przede wszystkim chodzi o że tak powiem "retro podejście do człowieka" Nie nazwę go klientem bo takie podejście jest wszędzie ale nie tutaj. Odwiedza nas człowiek, który chce skorzystać z usług lub poradzić się. Przyjmujemy go jak dobrego znajomego który wpadł pogadać o swoim aucie które dla niektórych nie jest warte inwestycji a dla tej osoby to część majątku i dorobku o które chce zadbać żeby patrzeć z radością na nie każdego dnia. I właśnie to ludzkie podejście a nie przeliczanie każdej osoby w kalendarzu na $ jest według mnie wyróżnikiem.
  3. Cennik - często firmy rzucają sztywne ceny "korekta i ceramika $$$" - Oldtimer Detailing dostosowuje je do konkretnej osoby i tego czego rzeczywiście potrzebuje dana osoba bo cennik nie powinien być jakimś kodeksem do którego się stosujemy w każdym przypadku.
  4. Jak pokazuje zdjęcie każde auto wzbudza moje zainteresowanie i lubię się dokształcić przy pracy z nim, ale nie uczę się pracy na nim. Osobiście w swoim życiu przerobiłem u pracodawców taka ilość aut zarówno prywatnych jak i "pod handel", że czas na naukę lakierów dawno za mną, więc jeśli ktoś zostawia auto może mieć spokój, że nikt nie będzie się uczył pracy z jego lakierem.
  5. I na koniec - tak kocham oldtimery za ich szczegółowość której brakuje nowym pojazdom różnych klas, zapach wnętrza jak i zapach mieszanki który unosi się jeszcze po ich zabraniu. Kochamy je ponad "lajki" i opinie których gdyby zliczyć osoby to bardzo wielu brakuje ponieważ spora część osób nie ma nawet Facebooka(szczęściarze) a ich uśmiech na żywo robi więcej niż "lajki" pod postem.